Росія ввела табу на весь український імпорт

«Рошеном» справа не обмежилась. Проблеми у українських експортерів з проходженням митного контролю почали виникати ще з 20-х чисел липня.

Про це свідчать звернення підприємств ФРУ, які надходили на протязі останніх двох тижнів. Керівництво цих підприємств повідомляло, що у них виникають проблеми на російській митниці. Це проявляється в тому, що транспортні засоби, які перевозять продукцію українських товаровиробників, на митниці РФ проходять безпричинну повну перевірку, включаючи розвантаження, перезавантаження вантажу і завантаження його назад.

Це приводить до збільшення строків простою вагонів та інших транспортних засобів і, як наслідок, веде до подорожчання або зриву поставки товарів, псування продукції, а також підриває позиції українськиї товаровиробників на ринку Російської Федерації», - повідомляють у ФРУ.украинских товаропроизводителей на рынке Российской Федерации, - сообщают у ФРУ.

«По суті, мова йде про повну зупинку українського експорту на невизначений термін, від тижнів до місяців», - повідомляє перс-служба Федерації роботодавців України. 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply