У перший день року в Тячеві народились дівчатка (ФОТО)

Новорічна ніч для медичного персоналу пологового відділення Тячівської РЛ №1, котрим завідує Ольга Цубера, минула спокійно.

Перше немовлятко нового, 2014 року – красуня-дівчинка вагою 4020 грамів і росточком 52 см – з’явилось на світ тільки зранку – о 7.15. Це вже п’ята дитина у родині Марини та Івана Бокочів із Кричева. Вдома на крихітку чекають братик і три сестрички. 

Щаслива мама розповідає, що народжувати мала дещо пізніше. Але в останній день року відчула, що святкувати, мабуть, доведеться вже у лікарні. Так і сталося. Пологи приймала досвідчений лікар акушер-гінеколог Олена Василівна Кричфалушій. Наразі і донечка, і матуся почуваються добре, і готуються до виписки.

Наступною породіллею у перший день нового року, об 11.50, стала Марта Марина з села Глибокий Потік. 

– Серцем відчувала, що буду народжувати на самий Новий рік, – зізнається пані Марта. – А перейми почались іще 30 грудня. Тоді поїхала до Нижньоапшанської дільничної лікарні, але звідти мене направили до Тячева. 

Щоправда, жінці довелось робити кесарів розтин. Матуся дякує-не надякується акушеру-гінекологу Ользі Василівні Кричфалушій, яка допомогла з’явитись на світ її крихітці-донечці. Перші дні року будуть важкуваті, але поруч надійні помічники – чоловік Юрій, бабусі і старша донька (на фото), тож мама Марина має на кого покластися.

Ще одна дівчинка-дюймовочка вагою 2400 грамів і ростом 44 см  стала чудовим новорічним подарунком для своїх батьків – Олесі та Олександра Томишинців із Лазів. Крихітка народилась у пологовому відділенні райлікарні 1 січня, о 12.40, при допомозі акушера-гінеколога Ярослава Степановича Малецького. Новоспечена 28-річна матуся вже навіть ім’я для маляти підібрала: дівчинку зватимуть Олександрою – на честь батька.


Вітаємо новорічних малюків та їх батьків і зичимо їм здоров’я та щедрої долі!


 Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply