На Тячівщині за борг у 100 гривень чоловік ледь не вбив свого товариша

Через небажання віддати борг у 100 гривень уродженець Рахівщини отримав палицею по голові, і опинився у реанімації.

Чоловіки влітку разом підробляли на пилорамі у Тячівському районі. Один заборгував іншому 100 гривень, які вже тривалий час не віддавав. І от днями «кредитор» нагадав боржнику за гроші.

Як це часто буває, розмова посткпово переросла в сварку, а далі і в бійку. В якусь мить нерви в чоловіка не витримали, він схопив дерев?яну палицю та щосили вдарив нею потерпілого по голові…

Як опісля засвідчила судмедекспертиза, цей удар спричинив тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, перелому  скроневої кістки з переходом на основу черепа. Всі ці ушкодження становили реальну  небезпеку для життя потерпілого в момент їх заподіяння.

Тепер забійкуватим рахівцем займається тячівська міліція. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Як повідомляє начальник Тячівського РВ УМВС Павло Басараба, досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів для пред’явлення зловмиснику підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень). За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

 
 Іван Філіп
 Тячівський РВ УМВС

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply