На Тячівщині відсвяткували річницю створення Міндоходів

24 грудня 2012 року Президент України підписав Указ про створення Міністерства доходів і зборів.

Саме ця подія стала причиною проведення Дня відкритих дверей та засідання «круглого столу» з представниками малого та середнього бізнесу на Тячівщині.

У зазначених заходах взяли участь начальник ДПІ у Тячівському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області Ілля Ілліч Матьола , заступник начальника Євгеній Юрійович Сима, фахівці інспекції (працівники Цента обслуговування платників податків) та представники бізнесу.

На сьогодні в Центрі обслуговування платників надається більше 100 видів податкових і митних адміністративних послуг. За один день надається більше 157 адміністративні послуги, за рік було надано майже 18 тис.

З 1 жовтня Міністерство розпочало адміністрування єдиного соціального внеску. Було проведено усю необхідну організаційну та технічну підготовку, щоб цей процес пройшов максимально комфортно для платників. Загальна кількість суб’єктів, що сплачують єдиний соціальний внесок складає 4219. Протягом трьох місяців адміністрування нами ЄСВ до бюджету надійшло близько 41,5 млн. грн. 

Майже 96% платників подають звітність в електронному вигляді, при переході адміністрування ЄСВ до органів Міндоходів відсоток поданої звітності в електронному вигляді складав 75,3%.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply