Символічну "Угоду про асоціацію" у Вільнюсі підписали представники громадянського суспільства України та Європейського Союзу

Символічне підписання відбулося в рамках конференції громадянського суспільства в Вільнюсі.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", від імені ЄС "документ" підписав співголова форуму громадянського суспільства Україна - ЄС Крістоф Бобінскі, від української сторони - координатор української національної платформи форуму громадянського суспільства Олександр Сушко.

Після цього всі бажаючі могли взяти участь у символічному підписанні.

"Ми вирішили зробити те, що наш уряд відмовилося зробити - ми вирішили підписати символічну Угоду Україна - ЄС від імені громадянського суспільства" , - сказав О.Сушко в ході підписання "документа".

Під час цієї події була озвучена декларація громадських представників з приводу важливості підписання Угоди про асоціацію.

"Ми висловлюємо жаль у зв'язку з рішенням уряду України призупинити підписання Угоди і не бачимо обгрунтованості цього рішення", - сказано в декларації громадського підписання Угоди про асоціацію.

Представники громадянського суспільства закликали створити платформу громадянського суспільства між Україною та ЄС і запросили до її участі всіх бажаючих.

"Ми будемо продовжувати громадський тиск на українську владу з метою якнайшвидшого підписання Угоди про асоціацію", - сказано в тексті декларації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply