Губернатор Ледида заборонив депутатам брати участь у євроінтеграційній сесії облради

Як уже повідомляв Tyachiv.com.ua, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога підписав розпорядження №37/01-48 "Про Звернення депутатів обласної ради до Президента України В. Ф. Януковича.

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида дав вказівку підконтрольним депутатам (передусім - з фракції Партії регіонів та угорців ДСУУ) не брати участь у сесії Закарпатської обласної ради, запланованої на 14.00 годину середи, 27 листопада, повідомляє Закарпаття онлайн.

Тиск здійснюватиметься також і надепутатів-"бюджетників" з інших фракцій облради.

Тим часом на завтрашній сесії планується прийняти звернення до президента України Віктора Януковича, у якому депутати вмагатимуть від останнього підписати у Вільнюсі угоду про асоціацію України з Європейським Союзом та відправити у відставку уряд Миколи Азарова, який самовільно, всупере Конституції та з перевищенням своїх повноважень зупинив процес євроінтеграції України.

Як уже повідомляв Tyachiv.com.ua, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога підписав розпорядження  №37/01-48 "Про Звернення депутатів обласної ради до Президента України В. Ф. Януковича. 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply