Тячівщиною зацікавились гості з Словаччини

Днями у Тячівську державну адміністрацію навідався перший секретар Генерального консульства Словацької Республіки Олександр Шкурла. За круглим столом з почесним гостем провів бесіду голова Іван Бринзяник та його заступник Василь Буга, начальники управлінь та відділів РДА.

Відтак мова йшла про можливість налагодження зв’язків транскордонного співробітництва між Тячівським районом та представництвами Словаччини. Пан Шкурла цікавився економічними питаннями, зокрема,  впровадженням новітніх технологій у галузі енергозбереження та сучасних технологій у сфері виробництва, - повідомляє прес-служба Тячівської РДА.


- Можемо залучати кошти Євросоюзу на різні проекти, в тому числі і встановлення сонячних батарей, в чому маємо певний досвід та технічні можливості, - зазначив закордонний гість.


- Тячівський район  має великі потенційні можливості у налагодженні прикордонного співробітництва з сусідніми європейськими державами, зокрема і Словаччиною.  У цьому напрямку важливими є торговельні, господарські, культурні, наукові, туристичні зв’язки. Саме вони  сприяли б  вирішенню проблем раціонального використання природних  ресурсів, прискореного освоєння прогресивних виробництв і технологій,  розв’язанню екологічних питань тощо, - наголосив, підсумовуючи зустріч Іван Бринзяник.


Для ознайомлення словацькому гостю було подано пакет документів з інвестиційними пропозиціями. Відтак сторони домовились про наступну зустріч вже найближчим часом.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply