Тячівський міськрайонний осередок Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» відзначив День Незалежності України

24 Серпня в м. Тячеві відбулися заходи приурочені до Дня Незалежності України. О 14:00 активісти закарпатського об’єднання «Україна Соборна» прийшли до пам’ятника «Героям Революції Гідності», що в м. Тячів на пл. Пам’яті, аби відзначити День Державної незалежності України. Було покладено квіти та запалено поминальні свічки.

Голова Тячівського міськрайонного осередку Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» Ярослав Іляшко виступив з промовою перед побратимами по об’єднанню і зазначив: «Наразі ми стоїмо не просто на порозі великої боротьби за незалежність, а саме в ці часи ми переживаємо переродження нашої держави в дійсно правову та заможну країну. Не зважаючи на всі намагання скорити наш народ, як і внутрішніх, так і зовнішніх ворогів, рано чи пізно, настане час просвітління над головами наших громадян».

Низько схиливши голови перед Героями, які віддали себе в боротьбі за незалежність та наше майбутнє, всі присутні розійшлися, та в серцях забрали з собою любов до Батьківщини та скорботу за всіма полеглими жертвами.Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

 

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • йосип - 29.08.2015 17:02:16 - 195.137.227.*** відповісти

    хлопці вас мало і ваші пусті гасла Тячвцям не цікаві Піаритися потрібно не лише перед черговими виборами а конкретно що зроблено для міста і його жителів.

Коментувати новину Cancel reply