У лікарнях Закарпаття наразі перебуває восьмеро постраждалих внаслідок збройного конфлікту в Мукачеві

З них двоє – у Мукачівській ЦРЛ, шестеро в обласній клінічній лікарні в обласному центрі.

Про це у понеділок, 13 липня, під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА повідомив начальник управління охорони здоров’я обласної адміністрації Василь Скрип.

«Загалом до медичного закладу Мукачева потрапили 13 постраждалих. Нині у стаціонарі цієї лікарні залишаються двоє важкопоранених: один з черепною травмою, другий з пошкодженням артерії та вени», - повідомив посадовець.  

Шість чоловік наразі перебувають в обласній клінічній лікарні в Ужгороді. «Перший хворий прооперований в суботу ввечері, проведено мікрохірургічну операцію у зв’язку з відривом пальців на руці. Операція пройшла успішно. Другий хворий мав шок, був у досить важкому стані, однак нині його стан стабілізувався», - зазначив посадовець.  Крім того, за його словами, ще трьох легкопоранених переведено у  відділення.

Двоє поранених поступили в лікарню напередодні. «Після обстеження їх прооперовано. В одного постраждала верхня кінцівка, в іншого – нижня. Хірургічні втручання пройшли успішно»,- поінформував Василь Скрип.    

Начальник управління охорони здоров’я ОДА також повідомив, що в прозектурі Мукачівської ЦРЛ перебуває тіло одного загиблого внаслідок перестрілки, призначено судово-медичну експертизу. 
 
Прес-служба Закарпатської ОДА
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • читач - 14.07.2015 9:57:50 - 92.113.50.*** відповісти

    Ну що єцовці "догаздували" до війни.

Коментувати новину Cancel reply