На Тячівщині обговорювали подальшу долю тереблянського кварталу (ФОТО)

Сьогодні в селі Теребля відбулася робоча нарада щодо вирішення ряду питань подальшого функціонування об’єкта соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт. Солотвино із прогнозованої зони карстових проваль.

В обговорені подальшої долі кварталу взяв участь заступник  голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс, заступник голови райдержадміністрації Василь Каганець,  в.о. голови  районної ради Ігор Грабарь, сільський голова Микола Цьока  та інші представники служб району.

У ході наради було відмічено, що будівництво даного кварталу розпочато у другій половині 2011 року та завершено відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації у 2013 році. Однак досі  як цілісний  майновий комплекс , житлові будинки,  насосна станція, очисні споруди, електричні мережі, водогін та каналізація функціонує без належного обслуговування.

Не визначено  балансоутримувача,  який повинен забезпечити відповідальну  та повноцінну  сезонну профілактику,  технічне обслуговування  наявного на об’єкті технологічного устаткування  та автоматизованих, систематизованих систем керування для повноцінного його функціонування.

За підсумком проведеної наради було вирішено усунути недоліки водопостачання та водовідведення,  прийняти у власність тереблянської  сільської  ради майнового комплексу.

Будівництво майданчиків намулу  системи  аварійного  скиду з КНС запропоновано  профінансувати з обласного бюджету, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply