150 першокласників Тячівщини отримали новенькі рюкзаки з усім необхідним для школи

Протягом 2 тижнів в Тячівському районі проходить акція роздачі шкільних рюкзаків першокласникам, організована народним депутатом Василем Петьовкою. За весь час майже 2000 дітей району отримали ранці з усім потрібним приладдям для школи.

«Сьогодні, рюкзаки  отримали  близько 150 першокласників. Ця акція проходить кожного року. Рюкзаки є окремо для дівчаток,окремо для хлопчиків. Кожен рюкзак містить всі потрібні приладдя для школи це і папки і для зошитів, і  для ручної роботи, і  пенал з ручками та  олівці. Все хорошої якості» – зауважила представник Василя Петьовки Марія Думнич. 


Також діти отримали невелику листівку від Василя Васильовича з побажаннями доброго навчання та відмінних оцінок. Діти були раді таким подарункам, одні з них фотографувалися на згадку, інші захоплююче розпаковували вміст шкільної сумки.


«Такі акції дуже потрібні для наших дітей. На жаль, така ситуація що не всі можуть дозволити собі купити якісні  речі  потрібні зараз для навчання наших дітей. Щоб мінімально  зібрати рюкзак дитини потрібно немалі кошти, а тим більше, коли у вас декілька дітей в сім’ї – розповіла одна з мам першокласників, – тому коли нам запропонували взяти участь в акції, ми звичайно ж погодились і дуже вдячні Василю Петьовці, що дбає про дітей».  

Влада Доля, Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • здивована - 12.08.2013 14:41:41 - 172.17.32.*** відповісти

    Якщо писати на сайт,то хоча б помилки треба було виправити.

Коментувати новину Cancel reply