На Тячівщині податківці привітали учнів зі святом останнього дзвоника (ФОТО)

На «Останній дзвоник» до Руськополівської школи завітала начальник відділу податкового аудиту ДПІ у Тячівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області Емма Нанаші.

Ще один навчальний рік добіг закінчення. Сьогодні школи відпускають у доросле життя випускників, а після літніх канікул наберуть за парти нових школяриків. 

Цьогоріч навчання у всіх закладах відбувалося не так, як протягом усієї попередньої історії української незалежності. Адже кожен українець знаходився у настороженому режимі і внутрішній напрузі через події на сході держави. Після внесення державного прапору і звучання гімну України, школярі, вчителі, батьки і гості вшанували хвилиною мовчання українських воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої держави на Донбасі, і віддали своє життя, аби не пустити війну в інші регіони. 

Емма Нанаші привітала школярів зі святом «Останнього дзвоника», побажала випускникам успішно написати усі іспити, не помилитися з вибором майбутньої професії, а решті школярів – набратися сили під час літнього відпочинку, а також вручила грамоту Юрію Бобрушко за перемогу у першому етапі конкурсу дитячої творчості «Майбутнє дитини – у мріях дитини» в номінації літературний твір під назвою : «Правдива економіка в країні». 

За матеріалами Тячівської ДПІ Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply