Випускний-2015 у Дубовому: чарівні леді та елегантні джентльмени попрощались зі школою (ФОТО, ВІДЕО)

У неділю, 31 травня, у випускників Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось святкове дійство – останній шкільний бал. Колишніх учнів проводжали у доросле життя цілим селищем.

У післяобідню пору у центрі Дубового було багатолюдно – друзі та родичі, сусіди та знайомі колишніх одинадцятикласників – всі прилучилися  до яскравого торжества.

Тендітні леді у бальних сукнях, елегантні джентльмени у класичних костюмах обрядовою ходою  проходили вздовж не менш урочистого й ошатного дизайну  екстер’єру – подвіря  школи та вхід до будинку культури були  прикрашені  у червоно-білі вуалі.

Святкування відкрилось з  подвір’я навчального закладу.  Там винуватці торжества вишукались у колону і у супроводі своїх класних керівників та дирекції школи попрямували до церкви, де місцеві священики благословили юннатів на добру путь у доросле життя. 

А у місцевому будинку культури випускників вітало керівництво школи, вчителі та батьки. Затим колишні учні попрямували до ресторану, де у дружній компанії шкільної родини та рідних відбувся бал. А під ранок, як велить традиція, яка панує у Дубовому вже не перше десятиліття, вийшли на високогір’я, де зустріли перші промені сонця. На світанні і одинадцятикласники залишили у вчорашньому часі уроки, перерви, школу, бо попереду нове доросле життя. В добру путь. 

Фото Марії Куцин та Тетяни Піцур

Відео Івана Григоряка
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply