У Калинівській ЗОШ І-ІІ ст. відсвяткували останній дзвоник та випускний (ФОТО)

У п’ятницю, 29 травня, у Калинівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулось свято Останнього дзвоника. Хвилюючим цей день був для 23 дев’ятикласників, які стали випускниками навчального закладу.

Особливість цього дня підкреслилив унікальний зовнішній вигляд учнів   – дівчата красувались у  бальних сукнях, а хлопці зодягли класичні  костюми.  

На святковій лінійці зібралися учні, їх вчителі, батьки та рідні. Прийшли привітати школярів та педагогів із закінченням навчального року й Калинівський  сільський голова Василь Метелешко та депутат районної ради Володимир Куцин.

З вітальним словом до присутніх звернулися ведучі – учні Олександр Семирунний та Василь Ребар, які урочисто відкрили торжество та запросили на лінійку головних учасників свята – випускників. Привітала школярів із завершенням навчального року директор закладу Наталія Ярошик. А переможцям конкурсів та олімпіад вручила грамоти та сертифікати, також отримали подяки за достойне виховання підростаючого покоління та за професіоналізм вчителі школи. Наталія Петрівна звернулась й до випускників, побажала їм доброї та щасливої долі. З напутніми словами звертались до дев’ятикласників й їх класна керівничка С.І.Куцин, перша вчителька та батьки. Щирі вітання лунали й з уст запрошених гостей – сільського голови Василя Метелешка та депутата районної ради Володимира Куцина. Також віршовані рядки адресували старшокласникам  майбутні першокласники.

Натомість випускники подякували всім  присутнім концертним монтажем з  піснями і віршами,  який підготували разом зі своїми наставниками О.М.Куцин, Н.М.Білич та М.Ю.Марційчук.  На прощання дев’ятикласники станцювали шкільний вальс. 

А після завершення лінійки учні  випускного класу продовжили святкування вже в ресторані, де для них організували батьки та вчителі останній шкільний вечір.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply