Тячівщина: майже 1,9 млн грн податкового боргу надійшло до державної казни

З початку 2015 року за рахунок заходів із забезпечення погашення податкового боргу до бюджету надійшов 1 млн 864 тис. грн. Фахівцями Тячівської ДПІ укладено 13 угод на розстрочення податкового боргу на суму 1 млн 689 тис. гривень та виставлено 575 інкасових доручень на суму 5 млн 351 тис. гривень.

Наразі на виконанні в органах ДВС знаходиться 144 виконавчих листів щодо стягнення податкового боргу на суму 4 млн 653 тис. гривень. 

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» на півроку запроваджено тимчасове положення, дія якого завершується 1 липня 2015 року, що передбачає стягнення коштів за рахунок готівки, яка належить платнику податків, та/або коштів з рахунків такого платника у банках, за рішенням керівника контролюючого органу без звернення до суду, якщо податковий борг виник у результаті несплати грошового зобов'язання, самостійно визначеного платником податків у податковій декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у встановлені Податковим кодексом строки. При цьому обов'язковою умовою є те, що такий податковий борг виник у результаті несплати самостійно задекларованих платником податків грошових зобов'язань, а сума такого боргу має перевищувати 5 млн. грн. 

За матеріалами ДПІ у Тячівському районіМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply