У Тячеві відзначили героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (ФОТО)

27 квітня, з нагоди відзначення 29 річниці Чорнобильської трагедії, на Тячівщині відбулась урочиста зустріч, в рамках якої керівники району вкотре вклонились мужності та високому професіоналізму героїв-чорнобильців району.

На сьогоднішній день на території району проживають близько 150 учасників Чорнобильської трагедії, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків аварії. 

В зустрічі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Богдан Макусій, в.о. голови районної ради Ігор Грабарь, голова  Тячівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Микола Ковальчук, представники Тячівського УСЗН та герої-ліквідатори району.

Найперше присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять про жертв найбільшої техногенної катастрофи в історії людства. Відтак представники місцевої влади поцікавились побутовими проблемами та соціальним захистом постраждалих у боротьбі з техногенною катастрофою.  

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Богдан Макусій відзначив жертовність та патріотизм ліквідаторів, які ризикуючи своїм здоров'ям та життям захистили світ від наслідків атомної стихії. Також від імені керівництва райдержадміністрації він подякував присутнім за мужність, героїзм та неоціненний вклад у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. Зі словами шани та вдячності на адресу героїв-чорнобильців виступив також в.о. голови районної ради Ігор Грабарь. Від імені влади та громадськості району він попросив вибачення в ліквідаторів за те, що не завжди їм приділяється заслужена увага, а також висловив сподівання, що у співпраці з райдержадміністрацією місцева влада зможе посприяти в забезпеченні для них належного соціального захисту.

Відтак представники керівництва району вручили активістам-ліквідаторам грамоти  державної адміністрації та районної ради за активну громадську позицію, високий професіоналізм,  мужність та героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема в рамках зустрічі відзначено Козичара Михайла Васильовича,  Симйонку Василя Михайловича, Чонку Емеріха Миколайовича, Чонку Павла Васильовича, Пастуха Юрія Петровича.

В свою чергу голова Тячівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Микола Ковальчук, від імені всіх ліквідаторів подякував керівництву району за постійну увагу та підтримку, а також побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів у роботі та всіх земних благ. 

По завершенню офіційної частини героїв-ліквідаторів  Тячівщини пригостили смачним обідом, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply