Родичам загиблого в зоні АТО Романа Козичко з Тячівщини подарували два камази дров (ФОТО)

Питання вирішення соціально-побутових проблем родичів загиблих в АТО військових з Тячівщини перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

Зокрема, за сприяння т.в.о. голови райдержадміністрації Василя Йовдія та приватного підприємця з с. Вишково вдалось організувати необхідну допомогу для рідних бійця Романа Козички, який втратив життя під час виконання бойового завдання у районі Дебальцевого.

Родині завезли два камази дров, які неодмінно стануть у пригоді господарям, у зв’язку з значним підвищенням цін на газ та електроенергію.

І в подальшому вирішення соціально-побутових  проблемних питань родини перебуватиме на особистому контролі очільника району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації. 


Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • піпец - 09.04.2015 20:06:50 - 95.134.34.*** відповісти

    нє ну конешно йовдій маладец, і камери в цнап і собез і дрова завозит, ще коли би на тому менше піарився - було би вообще супер) а то зразу савецке воспітаніє видко)

  • піпец - 09.04.2015 20:05:25 - 95.134.34.*** відповісти

    Нє! ну конешно йовдій молодєц! і камери в ЦНАП і собез, і подарунки хлопцям у АТО збирає і всьо таке,... ще коли би поменше на тому піарився було би супер) видко савецке воспітаніє зразу)))

Коментувати новину Cancel reply