На Тячівщині триває сезон цвітіння бриндуш (ФОТО)

Ці весняні квіти нині розквітли по всій території району. Своїм яскравим кольором квіти привертають увагу та нагадують, що весна вже вступила у свої права. У кожному населеному пункті з сотень дворів вкриті фіолетовим покривом шафран. А у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. шафрани та підсніжники ростуть чи не на всій території перед будівлею закладу.

Найбільші ж площі, де розрослись бриндуші, знаходяться в урочищі Дубки. Хоч на коричневому фоні опалого листя шафрани ледь примітні, та вони проросли на всій території Дубків. У будні та на вихідні сюди приїжджають фотографуватись і просто помилуватись весняними квітами мешканці з усього району. В урочищі, що вже давно є заказником, починають розквітати й підсніжники. Поки що їх кількість значно менша за бриндуші, однак вже наступних вихідних їх побільшає. 

Р.S.: На жаль, поруч з весняними квітами в урочищі «красуються» й декілька несанкціонованих смітників. Люди викидають непотріб не тільки вздовж дороги, а й підвозять сміття в глиб урочища. І це не просто викинуті пляшки, а цілі купи побутових відходів.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply