Уряд знову обіцяє підвищити зарплату вчителям і бібліотекарям

Як повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ, 1 серпня Кабінет Міністрів розглянув проект постанови «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

«Метою цього проекту є покращення умов фінансового забезпечення працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки (ЄТС) розрядів і коефіцієнтів оплати праці з урахуванням оптимального співвідношення кількох важливих факторів: рівня тарифних ставок, умов, порядку та критеріїв формування доплат, надбавок, премій. Також у проекті постанови передбачена така міра, як впорядкування переліку посад, за якими здійснюється підвищення посадових окладів », - йдеться в документі.

Для втілення цієї ініціативи, за оперативними підрахунками, необхідно виділити з держбюджету 6 млрд грн.

У проекті пропонується віднести до більш високих тарифних розрядів ЄТС посади вчителів, вихователів, викладачів усіх категорій, з урахуванням складності виконуваних робіт та кваліфікації працівників.

Також документом передбачено виплату педагогам надбавки в розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) за весь обсяг навчального навантаження. Крім цього, передбачено підвищення посадових окладів за звання: «вчитель-методист», «викладач-методист», «старший учитель», «старший викладач» та інші.

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність передбачена надбавка за особливі умови роботи у розмірі 50% посадового окладу.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply