На Тячівщину повернулись 7 бійців з 128-ї бригади

У середу, 26 лютого, відбулось довгоочікуване повернення на Закарпаття бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади, які несли службу на Дебальцівському плацдармі. Додому хлопців доставили 17 автобусів, серед яких був й транспорт з Дубового.

Мешканець селища Дубове, приватний підприємець, що займається приватними перевезеннями, Роман Савула відгукнувся на пропозицію керівництва Тячівської РДА та  управління Укртрансінспекції у Закарпатській області взяти участь у перевезенні бійців з Артемівська до Закарпаття. Для цього надав безкоштовно автобус і послуги з транспортування, а ось кошти на паливо спонсорували благодійники за сприяння т.в.о. голови РДА Василя Йовдія. 

Як розповідає Роман Савула, на пропозицію допомогти у перевезенні бійців погодився не вагаючись. У підмогу взяв ще одного водія Євгенія Соликова й разом вирушили до Мукачева. Там з 17 автобусів з усієї області сформувалась колона. У кожний з них волонтери погрузили харчі для військових. Відтак, рушили на схід. Спершу колона приїхали до Харкова, де їх ряди доповнили ще кілька десятків автобусів. А вже звідти вирушили до Артемівська у супроводі ДАІ. У місті чекати військовим довелось цілу добу, поки хлопці оформляли відповідні документи на відпустку. І лише після цього, під супроводом військової інспекції колона автомобілів з воїнами вирушила з міста. Шлях до Мукачева подолали за 24 годин.

Як розповідає Роман Савула, за весь час поїздки настрій у хлопців був позитивний.  Бійці мало розповідали про події на сході, більше жартували та розказували про свої плани на короткострокову відпустку. 

Відтак, ввечері 26 лютого бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади були доставлені до військової частини у Мукачеві. Зустріли героїв по-домашньому тепло. 
- Я звісно передбачав, що рідні та керівництво області й міста організують теплий прийом для наших героїв. Однак не очікував, що настільки він буде душевним та радісним для всіх. – розповідає Роман. 

Після урочистості Роман Савула розвіз по домівках 40 вояків. Пасажирами автобуса були, у основному, виноградівські бійці, один військовий з Рахівського району та троє мешканців Тячівського району. Відтак, спочатку доставив хлопців до Виноградова, а потім направився до Тячева. У райцентрі бійців зустрічали рідні, т.в.о. райвійськома майор Ігор Тищук та  завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Василь Калинич. 

Як повідомив т.в.о. райвійськома майор Ігор Тищук, загалом, додому у короткострокову відпустку повернулись 7 бійців з легендарної 128-ї бригади. 

Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

6 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Закарпатец - 05.03.2015 19:05:25 - 188.244.193.*** відповісти

  www.politonline.ru/provocation/22880734.html#.VPb4hiMHa7I.facebook<br><br><br><br>про самолет----Готовы к Гаагскому суду?

 • Закарпатец - 03.03.2015 22:35:21 - 188.244.193.*** відповісти

  И не смотри на Россию, а смотри что стало с Украиной. Подонки Вас скоро задавят простые люди, америкосы не помогут.

 • Закарпатец - 03.03.2015 22:32:13 - 188.244.193.*** відповісти

  Дело не в баксах и скрепах - дело в человеческой совести, хотя я понимаю для бандеровцев это пустой звук и для вас это ПРИГОВОР ИСТОРИИ. Да вы войдете в историю как Мазепа, Бандера, Власов , Иуда - ПРЕДАТЕЛИ

 • Закарпатцу - 02.03.2015 12:59:24 - 195.95.222.*** відповісти

  Зачем писать хуйню?<br>1. Бакс в руцком мире "падает, умирает и т.д." уже лет 15. можно посмотреть. Бакс жив.<br>2. Что мешает руцкому миру создать свою адекватную банковскую систему?<br>3. Про выборы, легитимную власть, законы - в принципе можно и не писать. Это все пустая ерунда.<br><br>Что же создал руцкий мир за все эти годы?<br>Ничего. За все годы Украины 0 воен. В руцком мире сколько? 5. Это факт.<br><br><br>Теперь о "народном достоянии, скрепах"<br>Кому принадлежит ВСЕ имущество руцкого мира? Коопертиву озерное. <br>В руцком мире столько ресурсов что все руцкие патриоты в принципе могут вообще никогда и нигде не работать. При этом за все это бабло можно сделать дороги, медицину, образование. Легко и бесплатно.<br>Куда же деваеться колосальное бабло? Нефть, газ, лес, уран, метал ....<br>Путлеру и корешам.<br>Заметим что нет в руцком мире бендеровцев, цру и т.д. Есть 2 млн ментов и 1 млн ФСБ.<br>Может там порядок от этого? Нет . Столица руцкого криминала урал. <br>Кто же виноват в нищете руцкого мира, бездорожьи,платного образования, платной медицине? Руцкий иван. И не надо постить тут хуету.

 • Закарпатец - 27.02.2015 19:06:48 - 188.244.193.*** відповісти

  http://matveychev-oleg.livejournal.com/2002062.html<br>Немецкий фильм-бомба о событиях на Украине

 • Андрій Петрович - 26.02.2015 20:45:41 - 95.134.28.*** відповісти

  Цікаво чи виділила влада земельні ділянки нашим героям, чи тільки квіти з шариками подарувала.

Коментувати новину Cancel reply