У Тячівській РДА провелит навчання з цивільного захисту (ФОТО)

У вівторок, 17 лютого, у Тячівській райдержадміністрації проведено навчання з Цивільного захисту та перевірка готовності до аварійно-рятувальних бригад та стану працездатності системи оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації.

За сигналом системи оповіщення «Шторм» о 7:00 в державній адміністрації зібрався керівний склад штабу цивільного захисту Тячівського району, до якого зокрема входять представники місцевих відділів ДСНС, РЕМу, МУВГ, та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Збір пройшов також із залученням аварійно-рятувальної техніки, зокрема Тячівського РЕМу та Тячівської філії «Закарпатгазу».

Головував на засіданні т.в.о. голови Тячівської райдержадміністарції  Василь Йовдій. Участь також прийняли заступник голови Василь Каганець та завідувач  сектору з питань цивільного захисту населення  Василь Бокотей.

Присутніми зокрема розглянуто питання взаємодії сил та засобів цивільного захисту Тячівського району в разі виникнення надзвичайних ситуацій природнього, техногенного та соціального характеру, а також  захисту найважливіших об’єктів інфраструктури. Крім того обговорено стан готовності захисних споруд цивільного захисту району.

Очільник району Василь Йовдій підкреслив, що на сьогодні особливо важливою є чітка й злагоджена взаємодія членів штабу та постійна готовність відповідальних осіб за  ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій до реалізації необхідних заходів для безпеки громадян. Також він наголосив керівникам екстрених служб на їх персональній відповідальності за цивільний захист населення та територій Тячівщини, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації. Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply