День Соборності у Тячеві відзначили мітингом та покладання квітів до обеліску Героям Небесної Сотні (ФОТО)

22 січня на площі Поштовій в м. Тячів пройшов урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України та 69-ої річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Участь у святкуванні прийняли заступник голови державної адміністрації Василь Каганець, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Євгенія Славна, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, голова Тячівської міської ради Іван Ковач, а також інші представники місцевої влади, правоохоронних органів, активісти, працівники державної адміністрації та широке коло громадськості.

Традиційно урочистість розпочалась звучанням Державного Гімну України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих у боротьбі за соборність та незалежність нашої держави.

У вітальному виступі заступник голови державної адміністрації Василь Каганець звернув увагу на вагомість сьогоднішньої  дати в історії нашого народу та не оминув і сучасну атмосферу в країні:

-  Минуло багато десятиліть та питання єдності нашого народу, Соборності нашої держави знову стало актуальним. Всі ми сьогодні переживаємо нове випробування у зв’язку з військовим конфліктом на Сході, коли Україну знову хочуть роз’єднати та поділити, - зауважив Василь Йосипович та закликав всіх проявити мудрість, терпіння та силу духу заради збереження територіальної цілісності нашої держави в сьогоднішніх умовах.   

Після чого, відповідно розпорядження голови Тячівської райдержадміністрації, почесними грамотами нагороджено активістів, учасників Революції Гідності і тих героїв, які наразі захищають нашу країну в зоні АТО. Зокрема, за вагомий особистий внесок у захист української державності відзначено Юрія Данилюка, Івана Дуйчака, Андрія Кабалюка, Михайла Мельника, Вікторію Роман, Михайла Томишинець, Василя Феєр, Василя Челенюка та Олександра Шобея.

Приємним подарунком для всіх присутніх стали віршовані вітання користувачів дитячої бібліотеки міста Тячів, поезію «За мир» продекламував учень з Буштина Артемій Коротков, а юна виконавиця Олеся Лунгу з Вонігова порадувала піснею «Україна».

Після чого всі учасники урочистого зібрання пройшли колоною вулицями міста та здійс, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Вася - 23.01.2015 13:22:02 - 178.92.12.*** відповісти

    А тих людей що загинули внаслідок війни не шкода, мирних людей. Дітей що лишилися без батьків, молодих солдатів які загинули або лишилися інвалідами не шкода????

Коментувати новину Cancel reply