З Тячівщини відправлено подарунки для артемівських школярів (ФОТО)

Вчора, 19 січня благодійний фонд «Горгани» відправив фуру, завантажену більше 12 тоннами допомоги на схід країни.

Основну вагу вантажу склали подарунки для школярів Артемівська, які у рамках благодійної акції «Діти Закарпаття – дітям Артемівська» підготували учні загальноосвітніх закладів Тячівщини: Бедевлянської, Тересвянської, Буштинської, Вільховецької, Нересницької, Новоселицької, Тереблянської, Дубівської, Тячівських №1 та №2, Грушівської, Нижньоапшанської, Тернівської, Солотвинських №1 та №2, Краснянської шкіл. Також вантажівку було доукомплектовано гуманітарною допомогою, яку принесли люди доброї волі з усього району для українських воїнів.  Зокрема, для потреб бійців АТО, що нині перебувають у Дебальцеві, Пісках та Волновасі, було відправлено теплі речі, продукти харчування, кількома дизельних станцій, маскувальні сітки та понад 120 протигазів. А допоміг волонтерам віднайти фуру та профінансував транспортування гуманітарного вантажу народний депутат Василь Петьовка. 

Перед відправкою благодійні дарунки освятив декан Тячівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії отець Йосип. Відтак фура вирушила до адресатів у супроводі координатора благодійного фонду «Горгани» Богдана Колодницького. 

Як зазначають волонтери центру, напередодні було відправлено у зону АТО для військових ще кілька вантажів. Зокрема, 15 січня стабілізатор напруги, будівельну піну, фонарики та батарейки було передано бійцям 128-ої гірсько-піхотної бригади. А  17 січня теплі речі, харчі та  маскувальні сітки – «айдарівцям». 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply