Василь Йовдій обговорив з головами місцевих рад формування бюджетів в умовах децентралізації (ФОТО)

У вівторок, 13 січня, т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій провів кущові наради з головами місцевих рад району щодо питань формування проектів місцевих бюджетів на 2015 рік в умовах децентралізації.

Участь у зустрічі також прийняли начальник фінансового управління державної адміністрації В’ячеслав Стойка та заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Євгенія Славна.

Такі консультації стали потрібними напередодні прийняття головного фінансового документа Тячівщини та спільної програми соціально-економічного розвитку району з урахуванням пропозицій керівників органів місцевого самоврядування.

В ході обговорення звернуто увагу на важливість врахування  змін до бюджетного та податкового законодавства під час формування проектів місцевих бюджетів.

Щодо особливостей бюджету Тячівського району на 2015 рік, то Василь Йовдій виокремив його три пріоритетні напрямки. Найперше - це прийняття програми енергозбереження, зокрема заміни газових котлів на альтернативні види палива, на реалізацію якої заплановано понад 40 мільйонів гривень.   

Крім того, значну увагу приділено покращенню матеріально-технічного забезпечення районної лікарні, на що передбачено близько 10 мільйонів гривень. І третій стратегічний напрямок – це ремонт доріг місцевого значення загального користування.

При прийнятті бюджету буде враховано також видатки на соціальний захист населення, зокрема виплату пенсій, допомог, субсидій, тощо. 

Як наголосив Василь Михайлович, в результаті децентралізації будуть значно розширені повноваження органів місцевої влади в бюджетній сфері. Тож голови місцевих рад повинні усвідомлювати важливість таких змін. Однак такі нововведення змушують більш самостійно працювати над поповненням місцевих бюджетів за рахунок власних надходжень. Що власне, надасть новий поштовх  для розвитку  громад району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • тарас попович - 14.01.2015 21:18:04 - 195.66.157.*** відповісти

    Державні адміністрації являються самим великим тормозом в децентралізації влади в Україні. <br><br>Серед чиновників обласних і районних адміністрацій процвітає корупція, бюрократія і командний стиль роботи. Ця нарада ще один доказ цього.<br><br>Їх давно вже пора розпустити і як казав В.І.ЛЕНІН всю владу на місцях необхідно передати обраним народом РАДАМ,

  • Дидух - 14.01.2015 21:12:10 - 195.66.156.*** відповісти

    А вин хоть розумие шо таке бюджет и децентрализация?

  • Правий сектор - 14.01.2015 17:54:41 - 88.135.223.*** відповісти

    Договорювався, хто і скільки грошей буде йому привозити в Діброву після децентралізації ...!

Коментувати новину Cancel reply