На Тячівщині живуть близько 70 ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку 14 грудня прийнято вшановувати мужніх і самовідданих людей, які, ризикуючи здоров’ям і життям, ліквідовували наслідки найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства.

Як розповів голова районної організації «Союз-Чорнобиль-Україна» Микола Ковальчук, наразі на Тячівщині  залишилось близько 70 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 

– З 15 чоловік, які працювали у небезпечній зоні разом зі мною,  в живих залишилося четверо: Олександр Олександрович Масолов з Дубового, Золтан Михайлович Гребенар з Солотвина, Василь Іванович Бочок з Кривого і я, – каже Микола Григорович. – У цьому році на Тячівщині померли двоє ліквідаторів – обидва з Тереблі. Робота на ліквідації аварії у кожного з нас забрала найцінніше – здоров’я. Багато коштів витрачаємо на ліки. Але завдяки турботі та підтримці обласної влади маємо можливість безкоштовно лікуватись в обласному шпиталі. Також цьогоріч у повному обсязі було профінансовано забезпечення ліками та зубопротезування. Щороку є можливість оздоровитись у санаторіях. Цьогоріч отримали кілька путівок у санаторій «Сонячне Закарпаття». Крім цього, для чорнобильців передбачене повернення коштів, витрачених на ліки.  Відчуваємо підтримку і районної влади: до Дня ліквідатора нам обіцяли виділити матеріальну допомогу.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply