Тячівське відділення Фонду соцстрахування від нещасних випадків влаштувало зустріч з інвалідами праці (ФОТО)

Учора, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України у Тячівському районі Василь Візічканич зустрівся з інвалідами праці Тячівщини.

Працівники Дубівського ЗВВО Іван Цубера, Іван Магула, Юрій Лукач та Юрій Дан з Нижньої Апші поділились проблемами, з якими доводиться іноді стикатись, а також подякували керівництву відділення виконавчої дирекції ФССНВПЗУ за сприяння в отриманні належної допомоги від держави. 

Чоловіки, які працювали на заводі клепальниками, зізнаються: часто доводилось працювати понад норму, тому шкідливий вплив такої праці не змусив себе довго чекати.

«У 90-х роках, отримавши травму чи профзахворювання, потерпілі отримували копійчані доплати, а зараз у мене щомісячне відшкодування становить понад 1300 гривень», – розповідає Юрій Лукач.

Зараз же інваліди праці мають можливість безкоштовно оздоровлюватись у санаторіях і охоче нею користуються. Щоправда, за межами області. Тому просять по можливості виділяти путівки поближче і за профілем захворювання.  

Також потерпілі на виробництві наголошували, що кожному працівнику варто не легковажити з технікою безпеки на виробництві і вимагати офіційного працевлаштування. Адже тільки так, якщо трапиться лихо, можна сподіватись на матеріальну допомогу.  

Начальник відділення виконавчої дирекції ФССНВПЗУ на Тячівщині Василь Візічканич наголосив, що фонд і надалі буде підтримувати інвалідів праці – не тільки матеріально, а й такими зустрічами у неформальній обстановці. 

Наталія Маджара


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply