Будинок престарілих «Надія» в Усть-Чорній відзначив 10-річний ювілей (ФОТО)

Цього року в смт Усть-Чорна будинок престарілих «Надія» відсвяткував десятирічний ювілей з дня заснування.

У 2004 році греко-католицька громада (тоді священиком був о. Петро Креницький) викупила старий будинок культури в Усть-Чорнянського лісгоспу.  Будівлю відремонтували та заснували в одній частині будинок престарілих, а в іншій – жіночий монастир сестер служебниць.  Тоді будинок був розрахований на 14 осіб. Наразі вже можемо утримувати 20. 

Святкування розпочалося з молитви в будинку та благословення всіх його мешканців та працівників. Потім відбулася святкова Свята літургія в церкві, в якій взяли участь священики Тячівського району та о. Петро Креницький, сестри служебниці. 

Наразі будинком престарілих «Надія» опікується Благодійний фонд імені Олександра Хіри  та греко-католицька церква Тячівського району. Також висловлюємо подяку всім жертводавцям та спонсорам, які за цей час допомагали утримувати будинок.

Благодійний фонд імені Олександра Хіри



Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • усть-чорна - 25.11.2014 17:52:43 - 91.211.70.*** відповісти

    Краще вже до церкви ходити ніж голими сраками по дискотеках трясти обо по барах бухати. <br>

  • Ігор Руське Поле - 24.11.2014 18:37:37 - 92.113.8.*** відповісти

    Будинок культури просто завалювався і його відремонтували, а іншу нову частину клубу купив місцевий підприємець і вона просто тепер розвалюється. Що стосується місця для відпочинку молоді то в Усть_Чорній є набагато більше місць для молоді ніж у Руському Полі.

  • тарас попович с. РУСЬКЕ ПОЛЕ - 24.11.2014 15:07:41 - 195.66.157.*** відповісти

    З будинку культури зробили монастир. Щось дуже мало на фото престарілих. Куди піти молоді ? Одна дорога - в греко-католицький монастир.

Коментувати новину Cancel reply