У Тячеві вшанували пам'ять жертв Голодомору (ФОТО)

Голодомор - це загальнонаціональна трагедія України. Обов’язок нинішнього та майбутніх поколінь пам’ятати про ті події, шанувати пам’ять жертв штучного голоду, щоб подібна трагедія людства ніколи більше не повторилась.

22 листопада цього року увесь світ відзначав День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в Україні. В цей день у Тячеві пройшов вечір-реквієм «Збудуймо пам’яті негаснучий собор». У залі зібрались представники місцевої влади, райдержадміністрації, районних служб, установ та організацій, а також всі небайдужі до цієї жахливої сторінки українського народу. Зокрема, присутніми були т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Йовдій, заступник голови районної ради Ігорь Грабарь та інші представники керівництва та громадськості району.

Учасники зібрання вшанували  пам'ять невинних жертв найстрашнішого в історії людства Голодомору 1932-1933 років хвилиною скорботи.

Керівники району та всі присутні також долучились до проведення  Всеукраїнської акції  «Запали свічку». В знак глибокого смутку та вічної пам’яті про невинно загиблих українців вони запалили поминальні свічки та поклали їх поруч викладеного з лампадок Державного Гербу, на площі перед Будинком культури.

Після чого священнослужителі різних релігійних конфесій провели панахиду за загиблими в роки Голодомору. За світлу пам'ять та спокій душ замучених голодом українців молились священнослужителі  УПЦ КП - отець Андрій та отець Валерій,  римсько-католицької церкви - отець Андрій та греко-католицької церкви - отець Василій.

Цього ж дня у фойє Будинку культури всі бажаючі мали можливість ознайомитись з матеріалами тематичної виставки, що висвітлює події Голодомору 1932-1933 років в Україні. А також переглянути розгорнуту книжкову виставку «На хресті голодомору», яку підготувала Тячівська районна бібліотека для дорослих, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply