Сьогодні спливає останній термін підготовки законопроекту щодо лікування Тимошенко

Якщо депутати не дійдуть консенсусу, три країни ЄС (Німеччина, Нідерланди та Швеція) скоріш за все будуть проти підписання угоди з Україною.

Попри це вчора представники опозиції і парламентської більшості змогли домовитися тільки про терміни лікування ув'язнених за кордоном - до року з можливістю продовження ще на рік. Члени робочої групи констатували, що надії на внесення спільного законопроекту вже немає, пише КоммерсантЪ

"Ми пішли на всі можливі компроміси. Редакція законопроекту, підготовленого членами робочої групи від опозиції, цілком відповідає концепції Партії регіонів", - заявив глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк. Злагодженої роботи вчора досягнути не вдалося. Народні депутати сварилися між собою та сипали взаємними звинуваченнями в намаганнях зірвати підготовку законопроекту. До кінця засідання робочій групі вдалося узгодити тільки одне питання - про терміни лікування за кордоном. Народні депутати прийняли пропозицію Ірини Геращенко про те, щоб дозволити ув'язненим виїхати на лікування строком до року з можливістю його продовження ще на рік за рішенням суду. У перелік документів, необхідних суду для надання дозволу на виїзд ув'язненого, увійдуть висновки Державної пенітенціарної служби та двох медичних установ - української та іноземної, де буде лікуватися засуджений. До питання про виплату компенсації народні депутати не дійшли - Геннадій Васильєв закрив засідання.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply