В Тячівському парку молодь бавиться марихуаною

На Тячівщині працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків викрито два факти збуту та вживання наркотичної речовини канабіс в місцевому парку.

Так, вирішвши трохи підзаробити, 18-річний мешканець Чумалева продав 16-річній дівчині за 100 гривень близько 3-х грамів марихуану, яку вони разом і викурили в парку м.Тячів, де і були затримані працівниками правоохоронних органів.

Інший хлопець - 23-річний мешканець Вишкова, приїхав у гості до 15-річної подруги з Руського Поля і, вирішивши підняти дівчині настрій, зпропонував купити у нього трохи марихуани і разом викурити її у тихому місці. Неповнолітня погодилась на пропозицію та придбала від хлопця коробок з-під сірників, в якому знаходилось близько 5-ти грамів наркотичної речовини. Викурити "чарівне зілля" вирішили у Тячівському парку, де їх і затримала міліція. В затриманих було вилучено пластикову пляшку, так званий бульбулятор, за допомогою якої вони курили марихуану, та коробок із самим зіллям.
 
Як повідомляє начальник Тячівського РВ УМВС Павло Басараба, за даними фактами відкрито кримінальні провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України, зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
 
 Іван Філіп
 Тячівський РВ УМВС

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • РОМА - 23.04.2014 19:32:33 - 193.201.218.*** відповісти

    ППІАІЦПЙПІППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППППРІИЯ РІЯИО

Коментувати новину Cancel reply