Тячівських правоохоронців, які повернулись із зони АТО, урочисто зустріли у райвідділі УМВС

Сьогодні у залі Тячівського РВ УМВС відбулась урочиста зустріч тячівських правоохоронців, які вчора ввечері повернулись зі служби у зоні АТО.

Міліціонерів щиро вітали начальник райвідділу міліції Павло Басараба, т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій, мер Тячева Іван Ковач, начальник РВ УСБУ Андрій Скрипник, заступник начальника УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Василь Русин.

Десять міліціонерів, які упродовж 40 днів у складі зведеного загону закарпатської міліції забезпечували охорону громадського порядку на Донеччині, увійшли до зали під гучні оплески колег. 

Полковник міліції Павло Басараба, вітаючи з поверненням додому мужніх співробітників райвідділу, наголосив, що саме ці працівники, які на власні очі бачили, що таке війна, тепер підніматимуть бойових дух у колективі РВ УМВС та серед усіх працівників правоохоронних органів Тячівщини. А ще додав:

Низько схиляю голову перед вашими матерями за те, що виховали синів, які з честю виконували свій професійний обов’язок на сході України.

Зі словами вітань до міліціонерів звернувся  т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій

– Найбільше досягнення – це те, що ви повернулись живими, – наголосив Василь Михайлович.  – Ми ж в райдержадміністрації прийняли рішення надати фінансову допомогу кожному учаснику АТО Тячівщини. Крім цього, ваші діти наступного літа матимуть можливість безкоштовно оздоровитись на морському узбережжі. Також прийнято рішення надати для потреб райвідділу міліції 300 тисяч гривень. 

Також Василь Йовдій пообіцяв сприяти у вирішенні будь-яких проблем, якщо такі виникатимуть в учасників АТО.

Зі словами вітань до міліціонерів звернулись також інші учасники урочистостей.

Підполковник Ігор Немеш, розповідаючи про службу в зоні АТО, зазначив, що підтримку з тилу бійці відчували щоденно, за що щиро дякував. 

– Вважаю, якщо би постало питання: їхати туди чи не їхати ще раз, жоден із цих десяти правоохоронців не відмовив би, – зауважив Ігор Іванович.  

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • вася - 03.12.2014 20:28:57 - 192.168.88.*** відповісти

    Треба гордитися такими людьми які чесно виконують обовязки які покладені на них слава їм і їх сімям дякуємо Вам

  • Користувач - 13.11.2014 18:58:15 - 195.66.156.*** відповісти

    Хто видалив коментар???

  • користувач - 13.11.2014 16:45:48 - 195.66.156.*** відповісти

    Молодці ХЛОПЦІ!!!! Тільки держава за Вас не думає, знаємо як вт збиралися!!!

Коментувати новину Cancel reply