Тячівщина прийняла Всеукраїнську естафету пам’яті "Слава визволителям України" (ФОТО)

У четвер, 23 жовтня, до Тячівського району урочисто передали головні атрибути естафети пам’яті, яка проводиться на Україні в рамках відзначення 70-ї річниці визволення нашої держави від фашистських загарбників.

Крім того, в цей день Тячів відзначив визволення міста від фашистських окупантів.

З цієї нагоди у Тячеві  відбулось покладання квітів до пам’ятника Степанові Вайді і обеліску воїнам визволителям у міському парку. В урочистому заході прийняли участь представники місцевої влади, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району, громадськість.

Очолили колону голова Закарпатської обласної державної адміністрації Василь Губаль, який перебував у районі з робочим візитом, голова Тячівської районної державної адміністрації Петро Голубка, голова районної ради Михайло Данилюк, завідувач відділу міської ради Василь Хайнас. В перших рядах також крокували ветерани Великої Вітчизняної війни: Лідія Гайналій, Дан Василь, Іван Калинюк, Петро Селіванов, а також учасник антитерористичної операції Віктор Бокоч.

Відтак, у міському парку відбулась урочиста передача символів Всеукраїнської естафети пам’яті "Слава визволителям України". Очолили делегацію сусіднього району заступник голови Рахівської райдержадміністрації Віктор Турок та голова Рахівської районної ради ветеранів Михайло Руснак. Приймав атрибути голова Тячівської районної організації ветеранів Іван Влад, повдомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply