На Закарпатті вже місяць працює муніципальна поліція (Police 911)

У вівторок, 21 жовтня, в Ужгороді відбулася прес-конференція міжнародної громадської організації «Міжнародна служба порятунку (Police 911)», щодо роботи осередку «муніципальної поліції» в області.

Департамент «муніципальної поліції» створений відповідно до Положення “Про муніципальну поліцію в Закарпатській області” і підписаний першим віце-президентом МГО 22 червня 2014 року. Сама ж міжнародна громадська організація була створена ще у 2009 році членами ВГО “Українська служба порятунку” Павлом Дибою та Петром Мацаком з угорськими, словацькими, чеськими, італійськими, канадськими колегами. 

«На сьогодні, нами створено Департамент з прав споживачів та Департамент з питань охорони громадського порядку і державного кордону України, а також мініципальну поліцію», – розповів перший віце-президент МГО «Міжнародна служба порятунку (Police 911)» Петро Мацак. – Завдячуючи зусиллям небайдужих меценатів, ми придбали спеціальну міжвідомчу форму, патрульні авто, радіозв’язок. На разі ми ведемо переговори зі всіма органами державних служб та органами місцевого самоврядування для спільного патрулювання та забезпечення порядку в селах, селищах та містах”. 

На Закарпатті мініципальна поліція працює тільки місяць. Нині в її штаті 48 працівників. «Департамент муніципальної поліції МСП (Police 911) невипадково має саме таку назву. Справа у тому, що перш за все треба відштовхуватися від самого значення слова «поліція», що загалом означає підрозділ, завданням якого є охорона безпеки громадян та підтримання громадського порядку і спокою. Муніципальною є ця поліція через те, що вона пов’язана з місцевим управлінням», – пояснює Борис Борисов, директор департаменту муніципальної поліції МСП (Police 911) в Закарпатській області. – Головне для нас – це правопорядок на тих вулицях, де ми щодня ходимо, у будинках, де ми проживаємо, з нашими сім’ями, на пішохідних переходах, де наші діти і ми з вами кожного дня буваємо. Ці та інші деталі складають суцільну картину муніципального правопорядку». 

Доповідачі зазначили, що в департаменті працює цілодобова «гаряча лінія» (0312) 44-0-911, за якою громадяни можуть звертатися, якщо вони є свідками правопорушень або їм потрібна якась допомога. Неправильно припарковане авто, несанкціонована торгівля, стихійні оголошення – це далеко не весь список, за яким буде реагувати «муніципальна поліція». 

Варто також зазначити, що у планах поліції – патрулювання. Проводитиметься воно з 7:00 до 20:00 в центрі міста, щоб громадяни могли безпосередньо звертатися. Окрім того планується закріпити декілька людей з «муніципальної поліції» в кожному районі, що допоможе налагодити контакт з самими жителями і безпосередньо реагувати на їх виклики. «Муніципальна поліція» МСП (Police 911) планує співпрацювати з міліцією в місті та області, громадськими організаціями тощо. Довідка Цілодобова «гаряча лінія» департаменту «муніципальної поліції» – (0312) 44-0-911. 


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • ффф - 22.10.2014 22:04:27 - 109.81.208.*** відповісти

    ще одні дармоїди....

Коментувати новину Cancel reply