У стоматологічній поліклініці нарешті відремонтували покрівлю

У Тячівський районній поліклініці з моменту введення будівлі в експлуатації (1994 рік) жодного разу не робили ремонт – ні поточний ні, тим більше, капітальний.

Дійшло до того, що в стоматологічному відділенні на працівників під час негоди зі стелі капала вода. Цей факт привернув до себе увагу місцевої влади, і минулого місяця, нарешті, зробили капітальний ремонт даху. 

Та слід зауважити, що ремонт даху не вирішив усіх проблем поліклініки – лише невеличку їх частину. Через хронічне недофінансування внутрішні приміщення знаходяться у вкрай занедбаному стані, обладнання застаріле і потребує заміни. 


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • 1587 - 06.06.2014 20:53:44 - 178.92.180.*** відповісти

    А вони настільки бідні, що не змогли скинутися й відремонтувати? <br>Навіть туалет не можуть зробити. Свинарник. Сісти особливо також ніде.<br>Могли би скинутися частиною заробленого. Один хрен заробляють там дуже і дуже не погано. карще би ці гроші потратили на щось інше. Ну не вірю я що бідний стоматолог за 20!!!! років не зміг наскладати 2000 долларів на ремонт. А ще там є й техніки. Просто якось тупо коли ті хто заробляє гроші за державний кошт отримують ще й ремонт, а ті хто не заробляє не отримали нічого.

Коментувати новину Cancel reply