Сьогодні Тячівська міліція відкривала двері для всіх охочих

Сьогодні в Тячівському райвідділі УМВС України в Закарпатській області пройшов День відкритих дверей.

Начальник сектору кадрового забезпечення, майор міліції Богдан Пітух та інспектор по зв’язках із громадськістю, старший лейтенант Іван Філіп зустріли місцевих журналістів та охочих на власні очі побачити, в яких умовах працюють тячівські правоохоронці.

Розпочали з каплички на честь святого архангела Михаїла, котру минулоріч спорудили у дворику відділу. Розповіли і про пам’ятну стелу, встановлену у фойє на честь загиблих правоохоронців. Відтак міліціонери показали службові кабінети, кімнати для проведення слідчих дій. Кожен мав нагоду оглянути й ізолятор тимчасового тримання, де утримують підозрюваних у злочині. Щоправда, фотоапарати та телефони попросили всередину не заносити. Як розповів Богдан Пітух, наразі тут перебувають двоє осіб. 

Як ми з’ясували, загалом, особовий склад Тячівського РВ складає 180 осіб. Але наразі працюють тільки 150. Причому близько 80 відсотків – це молоді люди віком до 30 років.

– Часто буває, що новачки довго не затримуються, бо робочий час у нас ненормований, та й зарплата влаштовує не всіх, – розповідає майор міліції Богдан Пітух. 

До речі, зі слів міліціонера, середня зарплата у райвідділі – 1800 гривень. 

Тячівські міліціонери кажуть, що реформи в органах внутрішніх справ необхідні, і чекають змін. 

Загалом, своєрідну екскурсію відвідало близько двох десятків громадян, переважно – молодь.

Наталія Маджара для tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply