У Тячеві презентували каталог «Інвестиційний потенціал Тячівщини» (ФОТО)

Двохмовний (українсько-англійський) каталог «Інвестиційний потенціал Тячівщини» розроблений сектором зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економічного розвитку і торгівлі Тячівської районної державної адміністрації.

Спочатку був  розроблений електронний аналог на СD носіях, який був презентований в Генеральних консульствах Словаччини, Румунії, Угорщини та Польщі, а відтак направлений до Закарпатської торгово-промислової палати для розміщення на веб-сайтах та для  використання при проведенні інформаційних та виставкових заходів. Таким чином, з метою розширення кола презентацій, керівництвом РДА було прийнято рішення з розробки друкованого каталогу «Івестиційний потенціал Тячівщини».

Працівниками сектору зібрано інформацію щодо матеріально-майнових активів промислових та інших підприємств (цілісних майнових комплексах, вільних виробничих потужностей та площ, об’єктів незавершеного будівництва, частин вільних виробничих площ з обладнанням та без обладнання, тощо) державної, комунальної або приватної форми власності. А також забезпечення їх повним чи частковим обсягом необхідної транспортної та інженерної інфраструктури (газ, водопостачання, водовідведення, електроенергія, очисні споруди і т.д.).

Відтак розроблено 22 інвестиційні пропозиції, які в подальшому увійшли до каталогу. Допомогу в перекладі на англійську мову надали працівники Агенції регіонального розвитку Тячівського району. Загалом процес розробки каталогу  був клопіткий та тривалим, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply