На Тячівщині триває тиждень правової освіти

29 вересня - 3 жовтня у Тячеві проводиться тиждень правової освіти.

З цього приводу в державній адміністрації пройшло засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Присутніми розглянуто питання щодо проведення тижня правових знань в районі, з якого доповів начальник реєстраційної служби Тячівського РУЮ Іван Тиводар. Відтак, завідувач юридичного сектору апарату державної адміністрації Марина Голбука  інформувала присутніх щодо проведення роз’яснювальної роботи про надання первинної правової допомоги сім’ям військовослужбовців. Крім того учасниками зустрічі обговорено питання що стосується пільг для учасників АТО та роботу з переселенцями із зони АТО.

На засіданні також наголошено, що в рамках проведення тижня права, в закладах освіти та культури району, а також в професійних колективах, активно проводяться заходи правоосвітнього характеру, зокрема лекції, бесіди, вікторини, квк, «круглі столи», семінари тощо.

З метою ширшого інформування населення з правових питань учасниками зустрічі домовлено створити на офіційному сайті райдержадміністрації окрему рубрику «Правова освіта населення Тячівського району», повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply