Москаль готується до губернаторства, а не депутатства

Колоритний політик не планує брати у найближчих виборах до парламенту, тим паче від закарпатського округу №72, який охоплює Тячівщину та Рахівщину.

Про це інформує видання Rakhiv.in з посиланням на власні достовірні джерела.

Як зауважує видання, Геннадій Москаль взагалі не планує брати участь у дострокових парламентських виборах, зокрема він особисто спростував участь у якості мажоритарника по рідній Буковині. Не балотуватиметься він і по Закарпаттю, зокрема по округу №72, куди його сватають вже другу виборчу кампанію поспіль.

За інформацією джерел Rakhiv.in, а також інших видань, Геннадій Москаль готується очолити одну з східних областей у якості губернатора. Це кадрове рішення має бути ухвалене опісля ухваленння відповідного законодавства з приводу статусу Донбасу.

Нагадаємо, що поки по 72-ому округу офіційно зареєстрований тільки один кандидат. Це діючий нардеп Василь Петьовка.
Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • читач - 16.09.2014 17:06:31 - 178.93.183.*** відповісти

    А хіба ж вимоги Закону України "Про державну службу" Геннадія Москаля не стосуються? В ньому чітко зазначений віковий ценз державних службовців і він не повинен перевищувати 60 років для чоловіків і 55 - для жінок. І лише у виняткових випадках цей вік може бути продовжено не більше 2-х років для обох статтей (з дозволу держслужби України). Цьому жидівському дідугану у грудні поточного року виповниться 65. Нехай би собі сидів на хую та писав мемуари. Хіба що йому не має заміни? Дуже сумніваюся в цьому. Виходить,що з приходом Порошенка до влади вимоги законів України ще більше нехтуються,а ніж при Януковичу. З цього приводу виникає запитання: для чого ж відбувся Майдан і для чого та заради кого на ньому віддали своє житття більше сотні наших співвітчизників? Напевно тільки для того,щоб в країні і далі процвітали беззаконня та корупція,а окремі ділки за рахунок власного народу,який вони ж довели до відчаю та зубожіння,збагачувалися. Слава Україні та її героям і відважним патріотам держави!

  • гість - 16.09.2014 16:46:25 - 37.73.253.*** відповісти

    Москаль - сепаратист.

Коментувати новину Cancel reply