У Тарасівці понад 10 років чекають на дитсадок

Дитячий садок тут закрили ще на початку 90-х – з того часу приміщення пустує.

Як розповіла в інтерв'ю виданню Tyachiv.com.ua  Тарасівський сільський голова Ольга Руснак, демографічна ситуація з кожним роком покращується, щорічно народжується більше 70 малюків. Відповідного приміщення, яке б слугувало дитзакладом, у власності сільської громади не має. 

На території села знаходиться одна з будівель Київського електровагоноремонтного заводу - колишній магазин, який можна б переобладнати у дитзаклад. Відповідні рішення прийнято сесіями сільської та районної ради. Однак проблема у тому, що до недавніх пір у законі України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» не було прописано пункту, за яким дозволялося б передавати державне приміщення у власність громади під дитзаклад. 

Впродовж тривалого часу на всі листи-звернення до відповідних структур обласного та всеукраїнського рівнів сільська рада отримували відмову. Вирішити це питання вдалось лише зараз. На численні листи-звернення, які я писала до керівництва країни та відповідних міністерств з проханням допомогти нашому селу передати державне майно у комунальну власність й створити на його базі дитзаклад, нарешті, отримала позитивні зрушення –  Верховна Рада прийняла відповідні зміни до цього Закону. Відтак, згідно з доданим пунктом можлива передача держмайна у власність громади для експлуатації будівлі під ДНЗ. Вже зроблено один з найважчих кроків до створення садочка, але ще чимало треба потрудитись, аби довести задумане до кінця. 

А тим часом у Тарасівці намагаються хоча б частково вирішити ситуацію з дошкільним вихованням. Так, у минулому навчальному році  відкрито ДНЗ з групами короткотермінового перебування дітей, і на базі школи було організовано 3 групи, де велись заняття з підготовки п’ятирічок до школи. Загалом, їх відвідувало близько 50 дітей. Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply