На розвиток освіти на Закарпатті виділили 15 млн. грн

Про це у чествер, 21 серпня, повідомили на засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА.

Загалом цього року обласними депутатами на  реалізацію 11 регіональних освітніх програм в обласному бюджеті передбачено 36 мільйонів гривень. 

Так, зокрема, на програму розвитку дошкільної освіти виділено 1 млн.  950 тис., на  програму розвитку освіти 15 млн. 200 тис., на програму розвитку позашкільної освіти 265 тис., на програму розвитку регіональної вищої освіти 1 млн. 320 тис., на програму розвитку професійно-технічної освіти 3  млн. 300  тис.,  на програму підвищення якості природно-математичної освіти  3 млн., на придбання шкільних автобусів 3 млн. 150 тис.  на програму роботи з обдарованою молоддю 400 тис.

10 спільних інвестиційних проектів у сфері освіти, дошкільного виховання, культури і охорони здоров’я торік реалізовано за програмою співпраці із краєм Височина Чеської Республіки. Нинішнього року в Великоберезнянському, Мукачівському, Виноградівському, Іршавському, Тячівському та Хустському районах реалізується ще 15 таких проектів, на що  чеська сторона виділила понад 6 мільйонів чеських крон, або 300 тисяч доларів США. Відповідні кошти на їх реалізацію виділено з обласного бюджету та бюджетів районних, міських і сільських рад. 32 освітні заклади  оновлені та реконструйовані при допомозі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», пише прес-служба Закарпастької облради.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply