Управління освіти у Тячівському районі очолила Марія Думнич (ФОТО)

Вчора, 19 серпня, на нараді директорів освітніх закладів району перший заступник голови райдержадміністрації Василь Дем’янчук офіційно представив нового керівника управління колективу освітян.

Зокрема, він зачитав розпорядження голови державної адміністрації про поновлення на роботі Марії Думнич, на посаді начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та побажав їй успіхів у подальшій роботі.

Відтак Василь Юрійович звернув увагу на окремі критичні питання щодо проведення навчально-виховного процесу в освітніх закладах району. Зокрема, зосередився на проблемах недостатнього патріотичного виховання, що набуло особливої актуальності у зв’язку з подіями на Сході. Крім того, звернув увагу на низькі показники якості освіти, зокрема результати ЗНО останніх років. Окремо наголосив на вжитті заходів з протидії корупції в освітянській сфері.

Актуальними питаннями нового навчального року залишається покращення як матеріально-технічного стану так і проведення навчально-виховного процесу в освітніх закладах району. Над чим, як зауважив Василь Дем’янчук, з особливою відповідальністю повинні працювати всі працівники галузі.  

Опісля освітяни розглянули ряд питань що стосуються підготовки до проведення 2014-2015 навчального року, повідомили у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply