Ціни на відпочинок у Карпатах дотягнулися до «морських»

Орендувати місце в будиночку у горах коштує стільки ж, скільки і на узбережжі. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши пропозиції оренди в Карпатах

Як повідомляє Галінфо, відпочити цього літа в горах коштує від 50 гривень з особи за місце. За ці гроші власники житла пропонують пожильцю місце в кімнаті з мінімальним набором зручностей. Проживання з відносним комфортом вже обійдеться наймачам від 70-80 гривень на добу.

Надбавка в 20-30 гривень дає такі переваги як інтернет, або обумовлена більш близьким розташуванням до туристичних об'єктів, або розвиненою інфраструктурою. Якщо у дворі є додаткові розваги, наприклад, батут або майданчики для спортивних ігор, то ціна перевалює за 100 гривень на добу. Ціни прирівняні до розцінок на проживання на курортах Чорного моря.

А ось орендувати повноцінний будинок в горах дешевше, ніж на узбережжі. Так, дерев'яний будинок на кілька осіб зі зручностями і упорядкованою територією можна знайти від 300 гривень на добу. При цьому вже за 500 гривень на Slando є пропозиції великих двоповерхових будівель з гаражем і зоною відпочинку у дворі. За 700 гривень вакантні пропозиції з більярдною і сауною, а від 1200 грн можна знайти комфортні котеджі з басейном.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply