На Закарпатті затримали сепаратиста

Ним виявився 29-річний уродженець Берегівського району, котрий останні роки проживав у м.Горлівка на Донеччині.

Учасники акцій протесту проти мобілізації - жінки з Берегівщини, поскаржилися керівництву краю на групу молодиків із числа відпочиваючих, які ображають представників нацменшин району.
 
Міліція розпочала оперативне відпрацювання і так виявили сепаратиста. Працівниками карного розшуку Берегівського РВ УМВС в ході відпрацювання м. Берегово був встановлений та запрошений в райвідділ 29-річний уродженець м. Берегово, мешканець м.Горлівка Донецької області. В ході перевірки було встановлено, що останній в 2001 році виїхав на постійне місце проживання в Горлівку,  де навчався в одному з вузів. Після чого повернувся в м.Берегово, де жив і працював на одному з підприємств міста. В 2009 році знову виїхав в Горлівку, де мешкав по теперішній час.
 
Також стало відомо, що цей молодик брав активну участь у проросійських мітингах на території Донецької області, організованих прихильниками так званої ДНР.
 
На даний час вказаний громадянин перебуває в м.Берегово, але підтримує зв'язок зі своїм товаришем-сепаратистом, який є активним членом ДНР. 
 
Після проведення перевірки затриманого сепаратиста міліція передала колегам із Берегівського райвідділу СБУ для здійснення подальшої перевірки, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply