У Солотвинську амбулаторію поселили 5 осіб із зони АТО

Це 8-ма офіційно зареєстрована на території району сім’я, що прибула зі Сходу. Але є й інші переселенці, які проживають у родичів.

В Тячівській державній адміністрації відбулось чергове засідання спеціально створеного районного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів АТО.

В рамках наради присутні обговорили механізм поселення громадян у навчальних, оздоровчих закладах району. Проте такий варіант наразі залишається запасним. Найперше сили спрямовані на розміщення переселенців у приватний сектор.

Вчора надійшла інформація від голови Солотвинської селищної ради про поселення 5 осіб із зони АТО до місцевої амбулаторії. Це 8-ма офіційно зареєстрована на території району сім’я, що прибула зі Сходу. Але є й інші переселенці, які проживають у родичів.

Василь Дем’янчук зауважив присутнім, що хоч централізованого переселення великої кількості осіб зі Сходу поки що немає, та район повинен бути готовим прийняти беззахисних людей у будь-який час. Тому всі мають працювати активно, організовано, співпрацювати з керівниками місцевих рад та громадою, яка також готова допомогти. За потреби до підтримки буде залучено і релігійні конфесії та благодійні організації району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply