Закарпатські художники втілюють у своїх полотнах найкрасивіші місцини Тячева (ФОТО)

У вівторок, 17 червня, в рамках мистецького пленеру, який триватиме на Тячівщині близько тижня, майстри пензля з різних куточків Закарпаття весь день втілювали у своїх полотнах найкрасивіші місцини Тячева.

Кожен вишукав для себе щось особливе: одні зобразили виняткову архітектуру міста, іншим до душі - заміські пейзажі.

У цілому захід об’єднав 8 художників-ентузіастів, зокрема з  міст Іршави, Ужгорода, Хуста, селища Буштина, інших. Протягом цього часу учасники також відвідають інші населені пункти району та відтворять у свої роботах власне бачення мальовничої природи, архітектурних пам’яток та інших «родзинок» краю.

Серед митців, що беруть участь у пленері  – відоме подружжя живописців з Ужгорода - Петро та Габріела Шолтеси.

Як розповів художник, тема міста – серед його улюблених. Зокрема у митця є серія картин про рідне місто Ужгород. До того ж, під час виставки своїх робіт у Тячеві, яка відбулась минулого місяця, митець наголосив, що неймовірна краса цього містечка та привітність мешканців надихає на творчість. То ж у день пленеру, повний натхнення та позитивної енергетики, Петро Людвікович змалював храм Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Кошута, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Художник - 23.06.2014 11:55:54 - 46.201.242.*** відповісти

    7 червня, в рамках мистецького пленеру, який проходить у нашому районі майстри пензля з різних куточків Закарпаття весь день втілювали у своїх полотнах найкрасивіші місцини Тячева. Кожен вишукав для себе щось особливе: одні зобразили виняткову архітектуру міста, іншим до душі - заміські пейзажі.<br><br> У цілому захід об’єднав 8 художників-ентузіастів, зокрема з міст Іршави, Ужгорода, Хуста, селища Буштина, інших. Протягом цього часу учасники також відвідають інші населені пункти району та відтворять у свої роботах власне бачення мальовничої природи, архітектурних пам’яток та інших «родзинок» краю.<br> Відбувся пленер за підтримки тячівського мецената, депутата Закарпатської обласної ради Олега Палінкаша. По його завершенню живописні роботи художників будуть представлені на огляд всіх цінителів мистецтва у форматі виставки-продажу. <br> Серед митців, що беруть участь у пленері – відоме подружжя живописців з Ужгорода - Петро та Габріела Шолтеси.<br> Як розповів художник, тема міста – серед його улюблених. Зокрема у митця є серія картин про рідне місто Ужгород. До того ж, під час виставки своїх робіт у Тячеві, яка відбулась минулого місяця, митець наголосив, що неймовірна краса цього містечка та привітність мешканців надихає на творчість. То ж у день пленеру, повний натхнення та позитивної енергетики, Петро Людвікович змалював храм Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Кошута.<br> Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Коментувати новину Cancel reply