У Дубовому встановлять світлофор і побудують автостанцію

У селищі Дубове нараховується 25 комунальних вулиць протяжністю 45 км. Всі вони мають гравійне чи ґрунтове покриття і лише частина місцями асфальтована.

Комунальні вулиці, як і шляхи державного значення на території селища, вже давно потребують капітального ремонту. Тож про те, що робить влада задля їх покращення говоримо з селищним головою В.М.Носою. 

Василь Носа запевняє, що для влади ремонт доріг завжди був пріоритетним, на ці роботи у місцевому бюджеті щорічно закладаються відповідні кошти. Нещодавно було проведено й інвентаризацію комунальних шляхів.

Він також зазначив, що місцеві вулички постійно руйнуються через інтенсивний рух транспортних засобів. Найбільше ж шкоди дорожньому полотну вчиняють машини з надмірним вантажем. 

Каталізатором дорожніх руйнацій є й річка Тересва та струмки, що течуть вздовж доріг. 

Так, потічок Нижній Звур, що протікає вздовж вулиці Шевченка, постійно підмиває автошлях. На цій дорозі у минулому році селищна влада розпочала капітальний ремонт: на 50 м прибережної зони зробила гравійне берегоукріплення. Деякі вулиці у селищі вода й зовсім зруйнувала. Так, паводковими водами у 2010 році річка Тересва пошкодила вул. Набережна. Її відновлення проходило за державні кошти у рамках протипаводкових програм. За цими ж програмами збудовано берегоукріплювальну споруду на лівому березі річки Тересва. 

Значну частину робіт з відновлення дорожнього полотна було проведено у минулі роки. Частково відреставровано проблемні ділянки комунальних доріг й засипано гравієм невеликий відрізок вулиць Забереж, Чапаєва, Молода Гвардія та Фізкультурну, а ділянку шляху на вул. Горького - заасфальтовано. Крім того, відновлено підйом до вулиці Мадара та під’їзд від центральної дороги до мосту в урочищі Луг. 

Роботи з реконструкції шляхів триватимуть і надалі. Ближчим часом планується провести капітальний ремонт вул. Мадара та закінчити оновлення вулиць Горького і Шевченка. На черзі й поточний ремонт вулиць Борканюка й Комсомольська. 

Активно займається селищна влада й вирішенням питання люмінесценція автошляхів.  У минулому році узаконено освітлення на вул. Забереж та встановлено ліхтарі на вулиці Молода Гвардія та на частині вул. Травнева. Цьогоріч проведуть освітлення й на вулицях Шевченка та Борканюка. 

Намагається Василь Носа навести лад і на центральній автотрасі Дубового. Відтак, аби уникати дорожньо-транспортних пригод, заплановано встановити на вул. Миру біля Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. світлофор. А у рамках облагородження центральної частини селища, буде облаштовано автостанцію. Наразі розроблений проект відводу щодо надання в оренду ДП «Закарпатавтотранс» земельної ділянки під автостанцію ІV класу. 

Крім того, громада Дубового долучилась і до ремонтних робіт дороги державного значення. Так, завдяки клопотанню голови РДА П.П.Голубки на ремонт доріг у Тячівському районі виділено 80 % необхідних коштів, решта – 20% зголосились додати громади населених пунктів, у тому числі й підприємці  та власники автотранспортних засобів Дубового. 

Л.Білак для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Віктор - 19.06.2014 19:05:13 - 95.134.105.*** відповісти

    Як завжди, скоро вибори, а отже й починається метушня з "показухою". Дуже похвальна стаття на адресу чиновників, аж пробирає від реклами того, що вони і так мають робити за весь час своєї каденції, а не тільки під кінець.

  • Михайло - 14.06.2014 22:12:07 - 95.134.7.*** відповісти

    На вулицю Молода гвардія, де проживає пан голова, є кошти і на ремонт, і на освітлення. А частина вулиці Миру (центральної) залишається неосвітленою, і там часто трапляються аварії. 20% коштів "зголосились... додати власники автотранспорту"... Та хто їх питав, чи згодні? Хоча настрої власників транспорту справді такі, що краще платити на ремонт дороги, ніж самого транспорту. Але поки що - ні ремонту, ні активістів, які би кошти збирали.

Коментувати новину Cancel reply