Василь Петьовка побував на Тячівщині (ФОТО)

В середу народний депутат України Василь Васильович Петьовка відвідав гірські села Тячівського району.

У рамках  поїздки народний депутат навідався до Дубівського ДНЗ №2, де за його підтримки у минулому році реконструйовано частину приміщення. Відтак, він зустрівся з колективом садочку та оглянув відреставровані кімнати. Завдячуючи Василю Петьовці, у оновлених кімнатах вже діють дві додаткові групи, які відвідують понад 60 дубівських дітлахів. Однак, досі у черзі до  садочку перебуває ще біля сотні малят. Щоб повністю вирішити цю проблему, необхідно продовжити ремонтні роботи у застарілих приміщеннях закладу. Тож завідуюча дитсадка Л.М.Цубера звернулась до високопосадовця з проханням посприяти у  оновленні ще двох груп та пральної кімнати закладу. У свою чергу, народний депутат пообіцяв, що буде вживати заходів для вирішення цього питання. 


Заглянув народний депутат і до дубівського  Свято-Преображенського храму. Наразі у церкві тривають ремонтні роботи, на фінансування яких кошти збирали всією громадою. До доброчинної справи оновлення храму свого часу  долучився й Василь Петьовка.Тож прихожани разом з настоятелем храму протієреєм Георгієм Дудашом зустрілись з народним депутатом та ознайомили його з процесом реконструкції храму.У рамках робочої поїздки побував Василь Петьовка й у Руськомокрянській сільській раді, приміщення якої за юридичної підтримки  народного депутата, було повернуто через суд громаді села від приватного власника. У приміщенні сільської ради відбулась неформальна зустріч з працівниками сільської ради, жителями села та активістами які поділилися  планами на майбутнє, щодо реконструкції будівлі. Як з’ясувалось, у приміщенні зовсім не встановлено опалення та не має котельні. Тож під час діалогу народний депутат пообіцяв селянам посприяти у проведенні опалення.

Як засвідчує народний депутат України, у своїй роботі він намагається допомогти якомога більшій кількості громад гірського регіону, бо саме тут у його підтримці є необхідність. З цією метою нещодавно Василь Петьовка звернувся з офіційним запитом до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. У своєму зверненні він просить розблокувати кошти Закарпаття на рахунках держказначейства. Адже через це більшість міських, селищних та сільських рад не можуть скористатись коштами, які заклали до місцевих бюджетів. Загалом, в Закарпатській області на казначейських рахунках знаходиться більше 173 млн грн власних коштів органів місцевого самоврядування. Однак органами казначейської служби робляться різні штучні перешкоди для використання цих коштів на здійснення капітальних вкладень. Тож народний депутат України попросив вжити заходів щодо усунення цих перешкод для вільного використання органами місцевого самоврядування власних коштів на потреби їх громад.

Василь Петьовка відзначив, що Тячіщина має велике туристичне майбутнє, однак для його розвитку не вистачає належних автошляхів, та висловив сподівання, що ближчим часом нове керівництво держави зверне увагу на дороги державного та місцевого значення й значна частина коштів буде виділятись саме на їх оновлення. Відтак, народний депутат України здійснив сходження до мокрянських гір, де оцінив туристичний потенціал гірської Тячівщини.

Л.Білак для Tyachiv.com.ua
На фото автора: Василь Петьовка у Дубовому та Руській Мокрій


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply