Нардеп Петьовка провідав тячівських вівчарів (ФОТО)

Вівчарство – це єдина галузь тваринництва, яка здатна постачати народному господарству незамінну різноманітну продукцію з цілющими властивостями, а саме: баранину, дієтичну ягнятину, молоко, делікатесні сири та бринзу, а також сировину – вовну, овчини, смушки та шкіру, вироби з яких не мають аналогів щодо гігієнічних властивостей, - зазначив Василь Петьовка, коментуючи поїздку.

На його думку, в нинішніх умовах господарювання галузь вівчарства може бути однією з перспективних для відновлення та її розвитку з позицій підвищення ефективного використання землі, рівня зайнятості населення, забезпечення народногосподарського сектору (переробної та легкої промисловості) сировиною з цілющими властивостями (вовна, баранина, бринза). Регулярний випас овець на полонинах оберігає  їх від того,що вони заростуть чагарниками.

– Крім того відновлення галузі дало б можливість Україні стати експортером м'яса-баранини на Європейський та Близько-Східний ринки, дефіцит якої становить близько 300 тис. тон. На жаль, на сьогоднішній день вівчарство тримається  на ентузіазмі горян, бажанні зберегти традиції вівчарства.Я завжди підтримував і буду підтримувати нелегкий труд вівчарів і надавати їм всебічну підтримку. Ціллю моєї поїздки  було на власні очі побачити в яких умовах працюють вівчарі, а не отримувати інформацію з інших джерел, – зазначив він.

 


Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply