На Тячівщині нові кадрові призначення (ФОТО)

Сьогодні, 10 червня, голова Тячівської державної адміністрації Петро Голубка представив колективу свого першого заступника - Василя Юрійовича Дем’янчука, який досі працював головою Вільховецько-Лазівської сільради.

Його напрямок роботи – це питання освіти, молоді, охорони здоров’я, культури і мистецтва, національних меншин та релігій, материнства і дитинства та міграції населення, аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, природних ресурсів, фізкультури і спорту, сім’ї,  праці та соціального захисту. І саме в цих сферах в районі на сьогодні найбільше проблем.

«Що стосується  медицини і освіти, соціального захисту, то тут треба кардинально все змінювати. Дуже багато скарг поступає від людей не лише через хабарництво, а й через бюрократію та халатність як з боку рядових співробітників так і керівництва даних сфер діяльності. На порядку денному також  і нові кадрові призначення. Адже  більшість керівників від попередньої влади просто  «пристосувалися», при чому нічого так і не змінили у своєму колективі та у ставленні до роботи. Однак люди після подій на Майдані не заспокояться, вони хочуть реальних змін і тому діятимуть рішуче»,  – прокоментував Василь Юрійович.

- Влада повинна бути ближчою до народу, жити проблемами людей і намагатися  їх вирішувати. Тоді щось зможемо змінити на краще, - наголосив перший заступник голови РДА.

А також  запевнив, що відповідально виконуватиме свої службові обов’язки, буде відкритий і доступний для громадськості, працюватиме на благо району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Активісту майдану - 10.06.2014 22:47:58 - 37.54.136.*** відповісти

    Святая наивность :) Может кто-то скажет что поменялось в области за 100 дней? Ну кроме смены лиц, в некоторых случаях и рыл. А где же люстрация? Или по прежнему будет как раьнше. Сначала наша вкарина, затем БЮТ, потом рыгыоны, ну а сейчас эдиний центр? <br>Вон и этот персонаж сначала в бюте был, потом в рыгыонах, сейчас неважно где. Вы че думаете он будут за что-то бороться? да хер там. Просто пусть каждый прочтет "напрямки роботи". Чтоб в каждом направлении разобраться что куда, хотя бы поверхностно надо минимум 2 недели. Посчитайте напрямки. Посчитали? А теперь добавьте еще по 1 месяцу на каждое направление. И учтите что после каких либо работ, там в этих напрямках снова предстоит работать. А ведь ему без малого 50 лет. И учтите что нужно иметь хотя-бы какие-то знания по каждему направлению!!!<br>Не верю что он хоть что-то сделает. Ну разве что поменяет "керунику", за деньги видимо. Или он найдет честного начальника за 2-3 тис грн :) Найдет может случайно честного. Вот только вопрос, а этот начальник будет работать? И даже если этот альтруист начальник и будет работать, то все его замы и не очень будут поступать по своему :)<br>Ну и последнее. Я крайне негативно отношусь к партии регионов, но!!! в их рядах были и те кто не оставил ее во время првления хера прыщавого. Я привел этот пример, не для рекламы ПР или обеления их фанатичных членов, а для того чтоб все понимали что есть люди которые не скачут по партиях как проститутка по кроватям. То бют, то ПР...<br>А люстрации дорогой активист увы НЕ БУДЕТ. Все так и останеться. Так что когда соберете 3 майдан, то пригласите специалистов из грузии, они докажут и покажут как нужно проводить реформы<br><br>

  • Активіст майдану - 10.06.2014 16:08:42 - 91.195.157.*** відповісти

    Голубка не спеціаліст по пристройках.Каганця і других районних регіоналу пристроят хлопці із майдану.Пристроїли януковича із пшонком -пристроят і їх.А Демянчукови бажаєме не стати фивником, а помнитии за що вмерали люди на майдані і стояти за простих людей так як стояли они за Україну.

  • 123 - 10.06.2014 15:33:05 - 46.211.129.*** відповісти

    Каганця пане голубка дись пристройте бо сколотит, ун дуже до пенсии хоче доробити фивником

Коментувати новину Cancel reply