З 1 липня сума допомоги при народженні дитини збільшиться на 10 тисяч гривень

З 1 липня розмір допомоги при народженні першої дитини становитиме 41,280 тисяч гривень.

Це передбачено Законом України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, схваленим парламентом 27 березня 2014 року, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Як зазначається, з метою оптимізації соціального захисту сімей з дітьми допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об’єднано в один вид – допомогу при народженні дитини.

Крім того, відтепер сума не залежатиме від того, якою ця дитина народилася, першою, другою, третьою тощо, державою встановлено фіксований розмір допомоги – 41,280 тисяч гривень.

“Одразу по народженні дитини родині виплачуватиметься 10,320 тисяч гривень. Решта суми допомоги родина отримуватиме впродовж 36 місяців по 860 гривень щомісяця. Якщо член родини, який отримує допомогу вирішить вийти на роботу, виплати однак будуть продовжуватися до досягнення дитиною 3 років”, – йдеться у повідомленні.

Час перебування члена родини у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу

“Звертаємо увагу на те, що допомога, яка була призначена до 1 липня 2014 року, не буде переглядатися, а виплачуватиметься в тих же розмірах та термінах, адже згідно із законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” допомога при народженні дитини надається у розмірі, встановленому на дату народження дитини”, – повідомляє прес-служба.Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • ОЛЕНА - 09.06.2014 20:13:16 - 37.54.21.*** відповісти

    Гарно подаете новини! пишіть краще, що урізали на другу та третю дитину, та ще на скільки! це ганьба та сором, під час зростання коммунальних послуг, цін на ліки, продукти харчуванння - так урізати допомогу!Краще б олігархів урізали!<br>Це геноцид!

Коментувати новину Cancel reply